Uniszex síkisisak POC Az Artic SL Mips Uranium Black egy csúcskategóriás szlalom sisak, amelyet a maximális védelem és kényelem érdekében terveztek. A Mips Integra technológia fejlett védelmet nyújt a forgó ütések ellen, míg a sisak hátulján található VPD betétek elnyelik az ismétlődő kisebb ütéseket. A merev ABS héj és a több ütésálló EPP bélés nagy tartósságot és hosszú távú megbízhatóságot garantál. A teljesen állítható szellőzés, a kivehető Maxilla Breakaway állvédő és a praktikus Fidlock csat kényelmes és biztonságos használatot tesz lehetővé kesztyűben is. Ez a sisak megfelel a szigorú EN1077:2007 B osztályú és az ASTM F2040-18 biztonsági szabványoknak.
| Márka | |
|---|---|
| Állítható méret | |
| Szín | |
| Mosható bélés | |
| Sisak mérete | |
| Hangrendszer | |
| Technológia | 360°-os illeszkedés, állítható szellőzés, állvédő, EPP bélés, Fidlock, szemüvegtartó, VPD réteg |
| Súly | |
| Szellőzés | |
| Anyag | |
| Norma |
N. Péter –
Nagyon gyorsan megérkezett a sisak, elégedett vagyok a szállítással.
S. Dániel (megerősített tulajdonos) –
A sisak gyorsan és pontosan érkezett meg, amit kifejezetten értékelek, mert nem szeretem a hosszú várakozást. A szá!!lítás során nem voltak problémák, minden simán ment.!!!
T. Norbert (megerősített tulajdonos) –
Nagon jól van megcsinálva!!?
S. Emese –
A sisak csomagolása nagyon elegáns volt, és a termék érkezése is zökkenőmentes volt. A sisak teljesen karcmentes és tökéletes állapotban érkezett, ami mindig jó érzés. Úgy érzem, elnyerem a barátaim elismerését is a stílusával. 😊
O. Nikolett –
szuper
J. Viktor –
A szállítás gyors volt, amit nagyon értékelek. Kb. 3 nap alatt megkaptam a sisakot, jól csomagolva érkezett. A nyomkövetés is működött, így folyamatosan láttam, hol jár. Mindenképpen elégedett vagyok!
H. Vivien –
Nagyon elégedett vagyok ezzel a sisakkal! A POC márka mindig megbízható, és ez a darab sem okozott csalódást. A biztonságérzetem sokkal nagyobb, mióta ezt használom, a MIPS technológia iszonyatosan fontos számomra. A dizájn is szuper, igazán divatos! ❤️👍
O. Antal –
OK
L. Tibor –
Korrekt! 👍🔥
F. Dóra –
Ez a sisak tényleg megéri a pénzét! A szellőzése nagyszerű, így nem izzadok annyira síelés közben. Az illeszkedése is pontos, és nem mozdul el viselés közben, ami nagyon fontos nekem. Kifejezetten szeretek benne síelni, mert a biztonságérzetem sokkal nagyobb.
G. Diána (megerősített tulajdonos) –
A sisak minősége nagyon meggyőző. A belső bélés kellemes és puha, amitől igazán kényelmes viselet. Kicsit nehezebb, mint amit korábban használtam, de ennek köszönhetően jobb védelmet nyújt. Az összességében való jó kidolgozás és a strapabíró anyagok, amit a POC használ, abszolút megérik a pénzt.
O. Nikolett –
Nagyon jó minőségű a sisak, az anyaga kellemes tapintású és jól illeszkedik. Az egyetlen apró negatívum, hogy a sok lavírozás miatt néha kicsit melegedett.
K. Patrik –
A POC Artic SL MIPS sisak valóban kiváló minőségű! A szellőzése fantasztikus, sosem izzadok benne, és a MIPS technológia miatt biztonságban érzem magam a lejtőkön. A dizájn is nagyon tetszik, igazán stílusos a fekete szín. Én egyébként síelés közben gyakran váltogatom a mozgás intenzitását, de ez a sisak mindig kényelmes és stabil, amit nagyon értékelek! ⭐🔥😊