A NORTHFINDER Ganek férfi softshell nadrág kényelmet és védelmet nyújt túrázás, hegyi tevékenységek és a hidegebb hónapokban eltöltött szabadidő során. A háromrétegű softshell anyag elöl és felül 10 000 mm-es vízoszlopot és 10 000 g/m²/24 óra légáteresztő képességet biztosít, miközben PFC nélküli ökológiai vízlepergető WR bevonattal kezelték. A rugalmas és lélegző panelek a hátoldalon garantálják a mozgásszabadságot, míg a kétirányú oldalsó cipzárak lehetővé teszik a könnyű öltözködést cipőben is, és szellőzést biztosítanak. A nadrág állítható derékkal, praktikus cipzáras zsebekkel, állítható szegéllyel és fényvisszaverő elemekkel rendelkezik a fokozott biztonság érdekében. Ideális választás szeles vagy enyhén nedves körülményekre.
T. Dávid –
Fantasztikus a nadrág! Ugyanazt a minőséget kapja az ember, mint amit a drágább márkáknál talál. Tökéletes választás túrázáshoz!
S. Dániel –
A nadrág valóban prémium minőségű. Minden szempontból jól teljesít, és sokat használom túrázásnál.
F. Ágnes –
F. Csaba –
Nagyon elégedett vagyok a NORTHFINDER Ganek nadrág minőségével. Az anyaga kellemes tapintású, mindemellett remekül szellőzik és tartósnak tűnik. Igazán jól..van megvarrva, minden részlete átgondolt.!!!
G. Kristóf (megerősített tulajdonos) –
király
M. Gabriella –
A férjemnek vettem ajándékba ezt a nadrágot, és nagyon örült neki. A szállítás gyors és zökkenőmentes volt.
S. János –
A minőség szuper, abszolút megéri. Az anyag és a szabás is elsőosztályú.
O. Ákos –
A NORTHFINDER Ganek nadrág nemcsak hogy jól néz ki, de rendkívül kényelmes is. Túrázás közben sosem éreztem, hogy korlátoz a mozgásomban. A szigetelése is kiváló, így hűvösebb időben is megállja a helyét. Emellett az anyag vízlepergető, ami szintén nagy előny, ha az időjárás nem éppen kedvező. Összességében nagyon elégedett vagyok, és biztos vagyok benne, hogy hosszú éveken át fogom használni.
S. Dénes (megerősített tulajdonos) –
A szállítás gyors volt, és az ügyfélszolgálat is segítőkész. Nagyon boldog vagyok, hogy ezt a nadrágot választottam.
O. Antal –
Teljesen meg vagyok elégedve a nadrág ár-érték arányával. Kivál!! választás!!!