EISBÄR téli sapka egy pomponnal. Merinó gyapjú és poliakril keverékéből készült, ami jó szigetelést, légáteresztő képességet és kényelmet garantál. A belső polár fejpánt hideg időben is melegen tartja fülét.
| Márka | |
|---|---|
| Nem | |
| Szín | |
| típus | |
| Vágott | |
| Anyag | 1. anya 50% merinó gyapjú, 50% poliakril 2. anya 100% poliészter (bélés) |
| Anyagtulajdonságok |
M. Judit –
szuper
G. Levente (megerősített tulajdonos) –
A szállítás gyors volt, már másnap itt voot.
B. Pál –
Gyorsan megérkezett, teljesen elégedett vagyok.
S. János –
A termék csomagolása is nagyon igényes volt, nem csak a sapka.
P. Erika –
M. Tamás –
S. Emese –
A sapka nagyon jó minőségű, és kényelmesen illeszkedik. 😊 Érezni lehet rajta, hogy tartós anyagból készült. Csak ajánlani tudom! ❤️
K. Imre (megerősített tulajdonos) –
Nagyon jó a sapka minősége, kellemes viselet.
L. Mihály –
jó
S. Máté –
A minősége kiváló, nagyon jól tartja a hőt. Tökéletes a hideg téli napokra, és a dizájnja is tetszik. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a kényelmes sapkákat.
B. Csilla –
Kiváló!
N. Margit –
Nagyon jó sapka, tényleg megérte megvenni.
G. Diána –
A sapkával valóban elégedett vagyok. Az anyaga kellemes, és jól áll. Mivel a téli napok jönnek, úgy érzem, hogy ez a választás nagyon helyénvaló volt. Tényleg melegen tart, és a stílusa is szuper, szóval megérte. A barátaim is megdicsértek, ami mindig jó jel!
L. Mihály (megerősített tulajdonos) –
A sapka ár-érték arányban szerintem elég jó, de talán a konkurenciához képest picit magasabb. Más márkák hasonló termékei olcsóbbak, de a minőség nem ugyanaz. Szerintem érdemes beruházni, ha valaki tartós darabot keres!
F. Bernadett (megerősített tulajdonos) –
Kellemesen puha és meleg, használni fogom.
K. László (megerősített tulajdonos) –
A szállítás gyors volt, akárcsak ígérték.
V. Virág –
Egy igazi minőségi darab, ami jól tartja a hőt és kényelmes is. A varrások nagyon precízek, és a színválaszték is tetszik. Minden hideg nzpon ezt fogom hordani!
F. Ágnes –
Szerintem a sapka ára teljesen rendben van.
L. Mihály –
Kicsit nagyobb, mint vártam, de összességében rendben van.